ثبت نام کتاب های درسی

با توجه به آغاز ثبت نام فروش کتاب های درسی دانش آموزان در سامانه سناد و پیرو توضیحات داده شده به دانش آموزان، دبیرستان خرید بسته آموزشی دانش آموزان را به صورت گروهی انجام خواهد داد ؛ خواهشمند است پس از مطالعه متن زیر خرید خود را حداکثر تا روز یکشنبه ۱۴۰۰/۲/۵ ثبت نمایید. مهلت ثبت نام به هیچ وجه قابل تمدید نمی باشد !

l هزینه مجموعه کتاب های درسی مصوب در سامانه آموزش و  پرورش برای پایه هشتم متوسطه اول ۶۱,۰۰۰ تومان و پایه نهم متوسطه اول  ۶۴,۵۰۰ تومان اعلام گردیده است.

l با توجه به شیوع بیماری کوید ۱۹ و در راستای پیشگیری از مراجعات حضوری توسط اولیا و دانش‌آموزان به مدرسه و رفاه اولیا محترم شرایط ارسال کتاب به درب منزل برای دانش آموزان فراهم گردیده است.

کتاب های درسی دانش آموزان حدودا در نیمه دوم شهریورماه توسط آموزش و پرورش در اختیار مدارس و حداکثر دو روز پس از توزیع در اختیار دانش آموزان قرار داده خواهد شد.

l جهت ثبت نام و دریافت کتاب های درسی ، در قسمت زیر پایه تحصیلی سال آینده دانش آموز را انتخاب نموده و بعد از انتخاب نحوه خرید کتاب که به دو صورت دریافت حضوری (مراجعه ولی دانش آموز به مدرسه پس از اعلام زمان توزیع) و یا دریافت درب منزل (ارسال به آدرس ثبت شده پس از اعلام زمان توزیع) و تکمیل فرم مشخصات خواسته شده (نام و نام خانوادگی دانش آموز؛ شماره تلفن همراه و آدرس محل دریافت کتاب) هزینه مربوطه را پرداخت نموده و شماره تراکنش را یادداشت نمایید.

 

l در صورت نیاز به راهنمایی با شماره تماس ۸۸۵۲۵۲۲۷ و یا از طریق سامانه پیامرسان گپ تماس حاصل نمایید.

به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp